Доставка

Всі наші меблі поставляються в розібраному вигляді в меблевих пачках.

Основне відвантаження замовлень здійснюється самовивозом із нашого складу в місті Біла Церква власним транспортним засобом або за допомогою найманих компаній-перевізників. Час і дата самовивозу узгоджується нашими менеджерами з контрагентом індивідуально по готовності замовлення.


Доставка логістичною компанією "Делівері" здійснюється після 100% оплати. Пересилання меблів оплачується одержувачем відповідно до тарифів "Делівері".


Доставка логістичною компанією "Нова пошта" здійснюється після 100% оплати. Пересилання меблів оплачується одержувачем відповідно до тарифів "Нової пошти".

При отриманні товару, обов'язково перевірте: упаковку товару на цілісність, наявність повної комплектації (зверніть увагу, що один виріб може бути упаковано більше ніж в одну упаковку), наявність фурнітури, зовнішній вигляд товару на відповідність із оформленим замовленням. У разі пошкодження упаковки, перевірте меблі на відсутність бою скла, дзеркал на наявність сколів, тріщин, подряпин і т. п., фасади для виявлення несправностей.