Про компанію

Фабрика меблів "MaxiМеблі" - це сучасне підприємство європейського рівня з виробничими потужностями в Україні, що випускає великий спектр корпусних меблів індустріальної якості з екологічно безпечних матеріалів. Особливу увагу приділяємо високій якості наших товарів, їх практичності, функціональності, безпеки

Сьогодні – це поступово розвиваюче підприємство з новими лініями сучасного обладнання і перевіреними технологіями. Ми пройшли довгий шлях від створення простих моделей до рівня європейських зразків меблів йдучи в ногу з усіма сучасними тенденціями меблевої промисловості , і не збираємося на цьому зупинятися. Придбання обладнання останнього покоління дозволило нам вийти на новий рівень, розширити асортимент продукції, відчутно збільшити обсяги виробництва і, одночасно, значно скоротити терміни виконання замовлень.

Меблева фабрика "МахіМеблі" робить ставку на оптові продажі меблів на замовлення і на забезпеченні своїм клієнтам вигідного партнерства і співробітництва, які засновані на безсумнівній якості продукції, закупівлі сировини і матеріалів «з перших рук», грамотній логістиці та гнучкій економічній політиці підприємства.

Ми прагнемо зробити зручною не тільки нашу меблі, але і її ціни. На сьогодні наша фабрика меблів «MaxiМеблі» представляє свою продукцію в найбільш затребуваною в ціновій політиці адже в сучасному світі рідко можна зустріти якісні меблі за розумними прийнятними цінами.

Враховуючи світові тенденції меблевої індустрії, ми знаходимо можливість адаптації виробів під матеріальні можливості нашої споживчої аудиторії.

Основними напрямками діяльності нашої меблевої фабрики є продаж меблів, що цілеспрямовані для затишку у будинку, комфорту в офісі, в навчальних і ділових центрів.

Свій побут без корпусних меблів неможливо уявити: шафи, полки, ліжка односпальні, ліжка двоярусні, меблеві стінки, письмові та комп'ютерні столи, надставки, тумби, пенали і антресолі, комоди – все це є в нашому асортименті виробництва.

Хочемо звернути вашу увагу на сучасні модульні меблі – це одне з самих практичних рішень для великих і маленьких приміщень. Вони дозволяють купувати не весь набір цілком, а тільки те, що Вам потрібно, і зібрати бажану композицію із відповідних один одному деталей, як конструктор. Досить просто відкрити наш зручний каталог.

Спільно з нашими партнерами ми ставимо загальні цілі — високий оборот продукції, стійке зростання прибутку і стабільну роботу наших підприємств.